Skrzynka intencji

SKRZYNKA INTENCJI

Powierzone intencje są obecne w naszych modlitwach.

"Jeden drugiego brzemiona noście" (Ga 6,2) W życiu spotykają nas różne problemy i trudne sytuacje. Pomocą wtedy będzie Boże wsparcie i modlitwa. Więc, gdy masz na sercu ważną sprawę, powierz ją modlitwie Współbraci Józefowych. Jednocześnie też prosimy, niech powierzone intencje modlitewne będą obecne w Twojej modlitwie.

Aby wysłać intencje wypełnij formularz.

Intencje

Intencje

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

-O powrót do zdrowia dla Marcina, o światło Ducha Świętego dla lekarzy (prosi brat Andrzej)

-Proszę wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie! Bóg zapłać wszystkim. (prosi Grzegorz)

-Proszę o modlitwę za moją rodzinę, w szczególności za ojca i braci - alkoholików. (prosi Mariusz)

-W intencji zdrowia i błogosławieństwa, dla synów- Krzysia i Piotrusia, męża Roberta, Siostry, Rodziców, Babci Heleny, a także o moje zdrowie, dziękując jednocześnie za wszelkie dotychczasowe błogosławieństwa (prosi Agnieszka)

-O łaskę zdrowia dla taty Ryszarda (prosi Paweł)

-O dar dialogu i rozwianie wszelkich wątpliwości Adama dotyczących wspólnej przyszłości z Weroniką. O łaskę odbudowania i dania sobie szansy na wspólną przyszłość. O rozwiązanie trudności, które doprowadziły do zwątpienia Adama i pomoc w znalezieniu drogi powrotnej do siebie. (prosi Weronika)

-O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie (prosi Ala)

-Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pomyślne zakończenie sprawy sądowej (prosi Justyna)

-O bardzo dobrego męża (prosi Wiesia)

-W intencji Andrzeja i Aldony (prosi Andrzej)

-O znalezienie dobrego męża (prosi Sylwia)

-Za syna Artura (prosi Matka)

-Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza (prosi Marta)

-Proszę o modlitwę o dobrego męża wierzącego katolika aby córka Justyna założyła rodzinę (prosi mama Elżbieta)

-O dar dialogu i rozwianie wszelkich wątpliwości Adama dotyczących wspólnej przyszłości z Weroniką. O łaskę odbudowania i dania sobie szansy na wspólną przyszłość. O rozwiązanie trudności, które doprowadziły do zwątpienia Adama i pomoc w znalezieniu drogi powrotnej do siebie.  (prosi Weronika)

-Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz łaskę wiary dla żony Magdaleny oraz syna Jakuba. (prosi Michał)

-Bardzo proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnych problemów Karoliny i Krzysztofa oraz o uzdrowienie wewnętrzne dla Krzysztofa. (prosi Karolina)

-Za wstawiennictwem św. Józefa proszę o zdrowie dla wnuka Krzysia i Jego matki Katarzyny i o miłość i jedność dla Katarzyny i Pawła. Także o błogosławieństwo w mojej nowej pracy aby dobry Bóg mi dodawał sił w jej realizacji (prosi dziadek Jerzy)