Skrzynka intencji

SKRZYNKA INTENCJI

Powierzone intencje są obecne w naszych modlitwach.

"Jeden drugiego brzemiona noście" (Ga 6,2) W życiu spotykają nas różne problemy i trudne sytuacje. Pomocą wtedy będzie Boże wsparcie i modlitwa. Więc, gdy masz na sercu ważną sprawę, powierz ją modlitwie Współbraci Józefowych. Jednocześnie też prosimy, niech powierzone intencje modlitewne będą obecne w Twojej modlitwie.

Aby wysłać intencje wypełnij formularz.

Intencje

Intencje

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

1) Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Witolda aby powrócił na dobrą drogę życia. Aby wrócił do domu i szukał pracy na miejscu. Proszę również o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa aby Matka Boża uchronila je przed rozpadem i rozwodem. Aby Mateczka ochroniła mojego męża przed grzechem. Proszę również o wsparcie modlitewne dla mnie abym przetrwała wszystko z ufnością w Bogu i nigdy nie zwatpiła. Proszę także o dar potomstwa dla nas, abyśmy mogli stworzyć szczęśliwą rodzinę. (prosi Monika)

2) św Józefie proszę o łaskę dobrego męża dla mnie katolika i żeby moje życie osobiste i zawodwe się ułożyło oraz o potrzebne łaski dla mnie (prosi Katarzyna)

3) Św. Józefie proszę o dobrą, wierną, roztropną i świętą żonę dla mnie (prosi Mirosław)

4) Proszę o pomoc i ochronę dla chrześcijan na świecie, a szczególnie tych prześladowanych, aby wytrwali w wierze i otrzymali obronę jakiej potrzebują. Aby skończyły się prześladowania, aby zapanował pokój a zło zostało pokonane według woli Boga. Aby uwiężeni chrześcijanie odzyskali wolność i chwaili Pana, a Europa nie została poddana islamowi. (prosi Anna)

5) Gorąco proszę o modlitwę o poprawę sytuacji zawodowej, niech Pan Bóg ześle mi potrzebne łaski i dokona uzdrowienia tej sytuacji (prosi Tadeusz)

6) Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza. (prosi Marta)

7) O uzdrowienie głowy (prosi Aleksandra)

8) O łaski uzdrowienia (prosza Andrzej i Anna)

9) Święty józefie proszę Cię pomóż mi, aby nasza córka pogodziła się z nami. Błogosław naszej rodzinie i miej w opiece.

10) O uzdrowienie Radka, o jego nawrócenie, o uwolnienie z lęków dla Kingi (prosi Kinga)

11) Prosze o modlitwe za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów: alkoholizmu, przeklinania, palenia, lekomani. Za zmarłych mi bliskich: za śp. Maćka, Zbyszka, Artura, Edka z rodzicami, Hieronima, Hanne. Za mame, córke, Ize, brata, Asie, Kasie, Age, Zdzicha, Piotra. Za ludzi grzesznych i niewierzących. Za mnie.(prosi Adam)