Skrzynka intencji

SKRZYNKA INTENCJI

Powierzone intencje są obecne w naszych modlitwach.

"Jeden drugiego brzemiona noście" (Ga 6,2) W życiu spotykają nas różne problemy i trudne sytuacje. Pomocą wtedy będzie Boże wsparcie i modlitwa. Więc, gdy masz na sercu ważną sprawę, powierz ją modlitwie Współbraci Józefowych. Jednocześnie też prosimy, niech powierzone intencje modlitewne będą obecne w Twojej modlitwie.

Aby wysłać intencje wypełnij formularz.

Intencje

Intencje

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

-Proszę o modlitwę o zdrowie dla dwóch córeczek z ciągłymi bólami brzucha (chory żołądek i jelita), jedna z nich choruje na cukrzycę typu 1 oraz za najmłodszą córeczkę po urazie głowy. Także za męża ciężko pracującego, jedynego żywiciela rodziny, aby Bóg go miał w swej opiece. (prosi Ala)

-Proszę o dobre rozeznanie i wypełnienie woli Bożej w życiu Izy, Basi, Marty, Gabrysi, o potrzebne dla nich dary i łaski, a także potrzebne dary i łaski oraz ochronę przed złym duchem dla o. Augustyna, o. Leszka, o. Dobromiła, ks. Sławomira, ks. Piotra, ks. Arka, ks. Jacka, ks. Dominika, br. Savio, s.Tomaszy, Marii, Rafała, Agnieszki, Patrycji, Kasi, Asi, Kamili, Marysi, Waldka, Hani, Xaviera, Edny, Zdenka. (prosi Iza)

-O upragnioną łaskę rodzicielstwa dla Adeli i Robert (prosi Paweł)

-O zdrowie dla ks. Marka (prosi Karina)

-Kochany Boże proszę Cię o pomoc w spłaceniu kredytów, kupieniu domu i samochodu dla żony. Proszę o pozytywne zakończenie spraw spadkowych i sprzedaż nieruchomości i opłacenie podatków. Proszę o pomoc w naprawie i modernizacji mojego samochodu aby zaczął przynosić dochód i w końcu się przydał a nie stał bezczynnie. (prosi Artur)

-Proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej (prosi Marta)

-O nawrócenie Adama, Agnieszki, Uli, Michała i Mateusza. O łaskę rodzicielstwa dla Alicji, Eweliny, Agnieszki (prosi Aga),

-Proszę o cud udrowienia z choroby dla córeczki Rozalki oraz o potrzebne łaski dla Sabiny i Stanisława i ich 10-oro dzieci tj. Mateusza, Dawida, Joanny, Adama, Michała, Pawła, Bernadetty, Anieli, Rozalki i Franusia. (prosi Sabina)

-Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza aby dostał dobrą pracę (prosi Agnieszka)

-Proszę o modlitwę za Tosię i Krzysztofa. O nawrócenie oraz uwolnienie Tosi od jej hobby - tarota. (prosi Ludwika)

-O łaskę uzdrowienia dla mojego teścia, który zmaga się z ciężką chorobą w szpitalu (prosi Rafał)

-Prosze o modlitwę w intencji znalezienia dobrej żony (prosi Paweł)

-Proszę o modlitwę za mojego kolegę, by wreszcie zaczął myśleć nad tym co robi, zawsze podejmował mądre decyzje oraz odwagę i siłę w uwolnieniu się od ludzi, którzy go wykorzystują (prosi Beata)

-O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgode i potrzebne łaski dla Ali, Agaty i ich rodzinom (prosi Ala)

-O łaskę zdrowia dla siostry Magdaleny i o dary Ducha Świętego dla lekarzy prowadzących leczenie mojej siostry. (prosi Brat Joachim)

-O uzdrowienie mojej mamy z raka i zawrotów głowy i mnie z nerwiaka (prosi Mariusz)

-Proszę o wsparcie modlitwą naszego ciężko chorego brata Franciszka z rejonu Jemielnica (prosi Ryszard)

-Jezu, proszę o uzdrowienie moich rodziców Danutę i Jana z choroby nowotworowej, proszę żeby nie była konieczna chemia ani radioterapia. Jezu ratuj moich rodziców (prosi Dorota)

-Boże uzdrów moją mamę z raka a mnie z nerwiaka stopy. (prosi Mariusz),

-Proszę o wsparcie modlitwą Macieja, aby szybko wyszedł z aresztu i aby sąd przychylnie rozpatrzył jego sprawę. (prosi Justyna),

-W intencji polecanej przez Alę (prosi Ala),

-W intencji polecanej przez Gerarda (prosi Gerard).