Skrzynka intencji

SKRZYNKA INTENCJI

Powierzone intencje są obecne w naszych modlitwach.

"Jeden drugiego brzemiona noście" (Ga 6,2) W życiu spotykają nas różne problemy i trudne sytuacje. Pomocą wtedy będzie Boże wsparcie i modlitwa. Więc, gdy masz na sercu ważną sprawę, powierz ją modlitwie Współbraci Józefowych. Jednocześnie też prosimy, niech powierzone intencje modlitewne będą obecne w Twojej modlitwie.

Aby wysłać intencje wypełnij formularz.

Intencje

Intencje

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

1) Proszę o modlitwę za mnie o łaski zdrowia, pokoju serca i łaski żywej wiary (prosi Zofia)

2) Proszę o uwolnienie od złego człowieka (prosi Ewelina)

3) Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia z choroby dla mojej córeczki i dla mnie bo moje ciało też choruje i tracę siły. (prosi Barbara)

4) O zdrowie i błogosławieństwo w rodzinach (prosi Brat Bernard)

5) O cud uzdrowienia mojego męża Bogusława o cud uzdrowienia jego nerek aby uniknął dializ i uzdrowienie serca (prosi Ewa)

6) Prośba o modlitwę w intencji: o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny Rzeczkowskiej (prosi Elżbieta)

7) Proszę o modlitwę, aby mój ukochany walczył o nasz związek, aby opuściły go negatywne myśli i abyśmy do końca życia byli razem. (prosi Chloe)

8) O zawarcie dobrego małżeństwa w przyszłym roku (prosi Aga)

9) Święty Józefie proszę Cię z całego serca byś uprosił u Boga wszelkie potrzebne łaski dla mojego męża oraz proszę o Twoją nieustanną opiekę i orędownictwo we wszystkich naszych potrzebach i troskach (prosi Aleksandra)

10) O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie (prosi Ala)

11) O uzdrowienie Marii z choroby nowotworowej i jej konsekwencji oraz o wszelkie łaski potrzebne dla całej rodziny (prosi Marzena)

12) Proszę o modlitwę za mnie o łaskę spotkania prawdziwej miłości. Uzdrowienie złamanego serca. Umocnienie w nadziei (prosi Agnieszka z Krakowa)

13) Bardzo prosze o modlitwę za mojego syna o uzdrowienie duchowe i uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mojego syna (prosi Lucyna)

14) Proszę o zdrowie z wszystkich chorób i w intencji Bogu wiadomej (prosi Paulina)

15) Proszę o modlitwę w intencji mego uzdrowienia z nerwicy lękowej i napadów panicznego strachu przed śmiercią, o pełne zaufanie Bogu (prosi Paweł)

16) Proszę o modlitwę za moja rodzine, aby nasze trudności ustały a kłopoty szczęśliwie sie rozwiazały. (prosi Anna)

17) Bardzo proszę o modlitwę w intencji Łukasza o wiarę i nawrócenia oraz życie w czystości i radość, aby zaczął brać leki i wrócił do szkoły (prosi Beata)