Witamy na nowej stronie

Z radością witamy wszystkich na nowej stronie internetowej Bractwa Świętego Józefa. Po czterech lata funkcjonowania poprzedniej strony, po licznych atakach hakerskich i problemach technicznych, przyszła pora na wykonanie nowej strony.

Zgodnie z obietnicą, na nowej stronie są wszystkie materiały z poprzedniej strony. Wciąż trwają prace nad stroną, dlatego przepraszamy za pewne niedociągnięcia, które będziemy poprawiać. Zamierzamy prowadzić ją systematycznie i uzupełniać o nowe treści, dlatego też zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony. Zachęcamy także do jej współtworzenia, zależy na szczególnie na informacjach z życia naszych wspólnot w poszczególnych rejonach, jak również zdjęciach. Jej administratorem z ramienia Bractwa jest nadal ks. Paweł Chyla (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Tel. 693431613).

Jednocześnie wyrażamy naszą wdzięczność firmie LinkNet z Opola na czele z Panem Piotrem Goryszem za przygotowanie nowej strony.