Triduum Modlitewne

Biskup Opolski zaprasza na wspólną modlitwą.

Biskup opolski Andrzej Czaja zaprasza na Modlitewne Triduum na Górze Świętej Anny związane ze Złotym Jubileuszem diecezji opolskiej i zakończeniem Roku Rodziny.

W piątek 24 czerwca o godz. 19.00 w Grocie Lurdzkiej rozpocznie się Msza św. oraz formacyjno-modlitewne nabożeństwo ze świecami, na które Ksiądz Biskup szczególnie zaprasza Braci Józefowych, Opiekunki Życia i członków Diecezjalnego Dzieła Modlitewnego „Oremus”. 

W sobotę 25 czerwca o 9.00 będzie sprawowana Msza św., po której na kalwaryjskim szlaku odbędzie się Droga Krzyżowa połączona z naukami poświęconymi tematyce małżeńsko-rodzinnej.

W niedzielę 26 czerwca, w ramach dorocznej pielgrzymki mężczyzn i młodzieńców, o 10.00 sprawowana będzie Eucharystia połączona z aktem zawierzenia Bogu rodzin naszej diecezji. Pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców rozpocznie się już w sobotni wieczór Mszą św. oraz nabożeństwem w Bazylice św. Anny o 18.00. W niedzielę o godz. 7.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania na Rajskim Placu, zaś od godz. 8.30 w Grocie Lurdzkiej  modlitewne przygotowanie do Eucharystii i konferencja formacyjna dla mężczyzn. Członków Bractwa Ksiądz Biskup zaprasza w strojach wraz z pocztami sztandarowymi.

13 Triduum Modlitewne Siec