Podziel się świadectwem

Podziel się świadectwem

Święty Józef to przemożny opiekun.

Zachęcamy do napisania, w jaki sposób św. Józef wspomógł lub zadziałał w Twoim życiu.

Aby wysłać świadectwo wypełnij formularz.

Swiadectwa

Swiadectwa

Wyślij Swoje świadectwo
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Wierzę, że to dzięki modlitwie do św. Józefa w intencji dobrego męża, stanął na mojej drodze wspaniały człowiek, z którym wzięłam ślub i który jest cudownym ojcem dla naszej córki oraz członkiem bractwa św. Józefa od początku jego istnienia.

Anna


Powiesiłam kiedyś w kuchni obrazek św. Józefa Kaliskiego. Wisiał sobie sporo lat, aż nastały lada biedy i zabrakło lodówki, wszak stara się zepsuła. Totalna niespodzianka, to co praktycznie było niemożliwe, stało się możliwe i to dzięki komu? Dzięki temu, którego zdjęcie wisiało w kuchni, chociaż się do Niego nie modliłam. W dzień św. Józefa (19.03) przyjechała do mojego domu zakupiona lodówka, najlepszej firmy i mam ją już kilka lat i dobrze działa.

Dorota z Podlasia


Należę do Bractwa Świętego Józefa od czasu jego reaktywacji w 2012 r. W 2017 roku zachorowałem i w czasie modlitw powierzałem siebie i całą moją rodzinę Św. Józefowi aby zaopiekował się nią w tym trudnym czasie doświadczenia i tak też było. Kiedy były ważne przyjęcia do szpitala na leczenie były to środy w dni szczególne bo poświęcone Świętemu Józefowi. Leczenie było długie czasem trudne ale dobre wiadomości, które przychodziły w czasie hospitalizacji to właśnie środy. Wiem że dzięki wstawiennictwu Św. Józefa to leczenie, przebieg jak i obecny stan zdrowia zawdzięczam wstawiennictwu Św. Józefa.

Brat Henryk